Valnovka, Kamenice-Ládví

Služby

Kurzy plavání  v Hotelu Valnovka, v Kamenici Ládví, nedaleko Jesenice. Pro děti od 6 měsíců do cca 12 let. Po předchozí domluvě se lze přijít na lekci podívat.

Zápisy do kurzu probíhají  na tel.č. 603 512 710 nebo na emailu info@klubkapicka.cz. Je možné zapsat se i v průběhu kurzu.

 

- Bazén s teplotou 31 °C 

- malé skupinky (max. 6 dětí)

- sauna pro rodiče s dětmi

- zastávka u bazénu/30 min z Prahy

- soukromé parkoviště

- restaurace a hernička

- zahrada s herními prvky

................................

Recepce:
na recepci, která je téměř součástí herničky (aklimatizační místnost) bude k dispozici varná konvice, termosky s kávou a čajem pro klienty. V herně je možnost  posezení, (dětské jídelní židličky) hračky pro děti, stoleček na hraní a malování, dále odpočinkový koutek pro děti (matrace, koberec). Místnost je dostatečně vytopena pro  aklimatizaci maminek a dětí po plavání, hlavně v chladných obdobích.

 
Šatny:
V obou šatnách (pánská a dámská) jsou k dispozici fény, přebalovací podložky, ohrádky na odložení miminek např. při sprchování, dále jsou k dispozici vlhčené ubrousky, materiál na odsátí vody z uší po plavání.
 
Bazén:
U bazénu jsou připraveny pomůcky a herní doplňky potřebné k lekcím a jejich zpestření, dále pak kapesníčky a jednorázové plavací plenky, které budou ke koupi, pokud je někdo zapomene (1ks-20Kč), neopren pro nejmenší k zapůjčení za 20 Kč na lekci.
 
Sauna:
Sauna bude k dispozici po plavání v délce max. 15min, kde se můžete zahřát a relaxovat spolu se svoji ratolestí. Saunu je třeba nahlásit a uhradit před lekcí plavání (15min-20Kč pro oba dva)
 
Restaurace:

Po lekci plavání si můžete zajít na kávu či dobré jídlo do restaurace, která je hned vedle bazenů se stavebně odděleným prostorem pro nekuřáky a dětským koutkem.

U hotelu je rozlehlá zahrada s  prostorem pro děti, prolézačkami a  grilem. 

 

Po předchozí domluvě přijít a podívat se na lekci osobně. Při vstupu na bazén, musíte být převlečeni (stačí šortky a tričko), to samé platí pro doprovod na lekce jako takové (tatínek, babička).